Ahşap Tuz Karabiber Öğütücü Değirmen (20 cm)


Piyasa Fiyatı :
139.20 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
96.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
350 TL ve üzeri

360 derece dönebilen üst mekanizmaya bağlı seramik bıçaklar, doğal tuz ve karabiber gibi baharatları en sağlıklı hali ile öğütmenizi sağlar.

Bitenekadarcıların mutfakları şıklık ve işlevselliğe aynı anda kavuşabilsinler, kendi elleri ile çektikleri en lezzetli baharatları kullanabilsinler diye Ahşap Tuz Karabiber Öğütücü Değirmen 

Baharatlarınızı evlerinizde en hijyenik ve pratik bir şekilde çekebilmeniz için tasarlanmış Ahşap Tuz Karabiber Öğütücü Değirmen 

Tuz ve karabiber değirmeni sayesinde tuz, biber, mısır, karabiber gibi baharatları kendi ellerinizle toz haline getirebilir, en doğal ve özlü şekliyle kullanabilirsiniz.

Ahşap Tuz Karabiber Öğütücü Değirmen her evde bulunması gereken oldukça şık ve kullanışlı bir mutfak gerecidir.

Baharat değirmeni içine tuz ve çeşitli baharatları koyabilir, yemeklerinize oldukça kolay bir şekilde baharat ekleyebilirsiniz.

Ahşap Tuz Karabiber Öğütücü Değirmen sayeseinde emeklerinizi kendi öğüttüğünüz çeşitli baharatlarla lezzetlendirebilirsiniz.

Ahşap Baharat Değirmeni, içerisine koyduğunuz tuz ve baharatları pratik bir şekilde öğüterek, uzun yıllar sofralarınızda kullanabilirsiniz. 

360 derece dönebilen üst mekanizmaya bağlı seramik bıçaklar, doğal tuz ve karabiber gibi baharatları en sağlıklı hali ile öğütmenizi sağlar. 

Ahşap Tuz Karabiber Öğütücü​  Ölçüsü:

  • 20 cm 

Ahşap Tuz Karabiber Öğütücü​ Paket İçeriği:

  • 1 Adet Ahşap Tuz Karabiber Değirmeni (20 cm)
Ahşap Tuz Karabiber Öğütücü Değirmen (20 cm) Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!