Kapat

Dekoratif Aydınlatma SensoHome Lamp Stone Small


Piyasa Fiyatı :
189,00 TL

% 52 İNDİRİM

Fiyat :
89,90 TL


Benzersiz Kalite ve Tasarım! İtalyada Tasarlandı Bali de üretildi! SensoHome Lamp Stone Small

Bitenekadarcıların evleri için kardeş firmamız SENSO tarafından İthalatı gerçekleştirilen, piyasada tüm benzerlerinden çok daha üst seviyede kaliteli el yapımı çok özel tasarım ürünler!

Mutluluğun rengi nedir?

Renklerle ilgili bilmediğimiz çok fazla şey var aslında... Artık çağımızda doğal terapilerde renklerin gücü kullanılıyor. Ve bedenin dengesini sağlamadan tutun, ruhsal rahatsızlıklara kadar birçok alanda renkler derman olabiliyor.

SensoHome Lamp Stone Small  Ortak Özellikleri:

Ağırlık :
1.3 - 1.6 kg
 
Ebatlar :
Yükseklik : 41 cm
Genişlik : 43 cm
Derinlik : 11 cm
 
Malzeme :
El Yapımı, Cam Elyafı - Fiberglass
 
Teknik Özellikler :
E27 Duy (Max. 14W Tasarruflu Ampul)

SENSO ürünleri ünlü İtalyan tasarımcı Roberto Tenace tarafından tasarlanmakta olup Endonezyanın Ünlü Cennet tatil adası Bali de üretilmektedir!

SENS’O :

Hepimizin bir yaşam hikâyesi vardır, farklı seslerde, farklı tonlarda ve farklı renklerde…

Ve de genellikle yaşam hikâyelerimizin en göz alıcı anları evlerimizde, işyerlerimizde yaşanır.

Yaşadığımız mekânlara baktığımız her objede, yaşam hikâyelerimiz tekrar tekrar bize yankılanır.

Yıllar önce kocaman taşlı avizelerimiz vardı evlerimizde salonlarımızı süsleyen. Şimdilerde ise modern, modüler tasarımlar her şeyde olduğu gibi aydınlatma ürünlerinde de girdi dünyamıza...

Ve Sens'o by Roberto Tenace, mekânlarınızda yankılanacak güzel hikâyelerinizin bir parçası olmak için ambiyans, estetik ve fonksiyonelliği bugüne kadar hiç rastlanmamış biçimde harmanlayarak birbirinden şık tasarımları, güçlü ve güvenilir tecrübesiyle yaşamınıza Merhaba dedi…

Nesneleri, Mekânları Ya Da Sadece 'An'ları Farklı Kılan Sihirli Bir Değnektir “Işık”.

Sihri Yaratan İse Hiç Şüphesiz Deneyim Ve Tasarım Ustalığından Başkası Değil.

1964 yılında Güney İtalya’da doğan Roberto Tenace, çocukluk yıllarında Fransa Cote d’Azur yerleşti. Riviera’nın o eşsiz manzarası ve insan doğasının güzelliği Roberto Tenace’nin içindeki sanatçı kişiliğinin ortaya çıkmasına büyük etki etti.

90'lı yılların başında Asya’ ya gelen Roberto Tenace, artistik hünerini gerçekleştirmesinde büyük katkısı olan büyülü ve gerçek ilhamı kaynağım dediği Bali Endonezya’ya yerleşti. İlk kreasyonları doğal reçineden mamul bamboo kakmalı masa, tabak gibi aksesuarlar olan Roberto Tenace 2000’li yıllara girildiğinde ise aydınlatma ürünleri üzerine yoğunlaştı; Ve en önemli malzemesinin ‘’hayal gücü’’ olduğunu söyleyerek yola çıkan Roberto Tenace Milano’da kurduğu SENS’O markasıyla tüm dünyanın adından söz ettiği bir ışık tasarımcısına dönüştü. Tasarımları o kadar beğenildiki, bu ani yükselişle tasarımları Avrupa ülkelerindeki birçok butik mağazalarının vitrinlerini süslemeye ve birçok dergide yayımlanmaya başlandı.

Tasarımlarında ‘’bugünün yasam trendleri ışığında mekânlara geniş öneriler dizini sunmak’’ felsefesi olduğunu söyleyen Roberto Tenace, yarattığı SENS’O markası ile hem yaşanılan alanlara boyut ve farklılık katıyor, hem de tasarladığı şekil ve materyal kombinasyonları ile küçücük bir ışık huzmesinin dahi hayatımıza ne denli keyif ve mutluluk kattığını kanıtlıyor.

 

 

 1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet SensoHome Lamp Stone Small gönderilecektir.lamba gece lambası senso home abajur


Art - A7
Arabesk Black Motif Cream
Neuron Black Yellow 1
Neuron Black Cream 6
Neuron Black Blue 1
Neuron Black Orange 1
Arabesk NDN Cream Black 2
Arabesk NDN Red Black 4
Bamboo Art Black White
Visual Green


Dekoratif Aydınlatma SensoHome Lamp Stone Small Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!