Maske Bandana Boyunluk: Head Extreme 12 Fonksiyon!


Piyasa Fiyatı :
155.90 TL

% 42 İNDİRİM

Fiyat :
103.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
900 TL ve üzeri

Dikkat: Bu üründe, model fiyatları arasında farklılık bulunmaktadır. Gösterilen fiyat, en düşük olan modele aittir
Head Extreme 12 Fonksiyon Bandana Fular - En Yeni Modeller (30 Model) 12 Farklı Giyim Yöntemi ile Soğuktan Korunun Soğuğa, Toza, Bakterilere, Virüslere Karşı Korur

Bitenekadarcılar için soğuk-rüzgar yada toz maskesi, bandana, korsan bandana, başörtü, saç bandı, bileklik, bere, bandana, maskesi, atkı, şapka, alın bandı, fular, balaklava, ... olarak kullanabilecekleri BENZERSİZ bir ürün!

Üstelik Türk Bayrağı, Che Guevara, Devil, Fire Skull... gib 15 yepyeni model seçeneği ile.

Bandanadan, bereden daha fazlasını bekleyen bitenekadarcılara özel. Üstelik kaçırılmayacak fiyat avantajıyla birlikte.

Üstelik dikişsiz özel mikrofiber kumaş kışın sıcak tutar.

Kayak yapmayı, plajda güneşlenmeyi, motosiklet kullanmayı ve yaşamayı sevenler için.

Bandana Fular Nedir :

Multi fonksiyonel Head Extreme ürünleri çok farklı kullanımları olan giyimler gibi, iyi bir performans ürünüdür. Yüksek düzeyde konfor, koruma, doğa ve eğlence aktiviteleriniz süresince uygun bir tarz elde edebileceğiniz çok farklı şekillerde giyebilirsiniz.

Neden Kullanmalıyız :

Head Extreme giydiğinizde sürekli rahat hissetmenizi sağlar; soğuk havaya, güneşe, rüzgâra ve değişen dış mekâna göre oranı çok hızlı bir şekilde artabilen havadaki tozlara karşı sizi korur. Performans giyimlerinin yüksek kalitedeki bir parçası, outdoor ekipmanlarına mükemmel bir artı sağlamaktadır. Çok sayıda tasarım ve renk seçeneğiyle Head Extreme aynı zamanda tarz yaratmanın mükemmel bir yoludur.

Giymenin Kaç Farklı Yolu Var :

Head Extreme’in en az 12 farklı giyim yöntemi vardır. En çok tercih edilen kullanımları; atkı, şapka, alın bandı, fular, balaklava, güneş-rüzgar yada toz maskesi, bandana, korsan bandana, başörtü, saç bandı ve bere dir.

 

Kimler İhtiyaç duyar?

Herkes! Bakterilere, virüslere, toza ve güneşe karşı zayıf olan herkes, mesela; bebekler, çocuklar, gençler ve yaşlılar..
Farklı açık alan ve kapalı alan sporları yapan sporcular, kanser hastaları, saç dökülme hastalığı Alopesi’den korunmak isteyenler, Everest dağına tırmanan sporcular (IMAX Everest filmini izleyiniz), dalgıçlar, Jim Lee gibi kayak efsaneleri, dünya bisiklet şampiyonu Laurent Brochard, Brezilya’nın futbol yıldızı Ronaldo, motosiklet maceraları devam eden Ewan MacGregor ve Charley Boorman, uluslar arası atlet ve yazar Sally Edwards, her gün giyenlerin listesi bu şekilde uzar gider.

Ölçüleri nedir?

Original Head Extreme boyutları, düz bir zemine serildiğinde 50 x 24.5 cm. ağırlığı ise 50 g. dan daha az. Head Extreme' i katladığınızda rahatlıkla cebinize sığacak ve her an kullanımız için hazır durumda olacaktır.

Head Extrame ile yapamayacağınız bir şey var mı?

Güzel soru! Head Extreme bandana, güneş koruyucu, termal eşarp, atkı, bere, kar maskesi, alın bandı, saç bandı, taç, toka, bileklik, kask koruyucu, fular yada tozdan korunmak için kullanabilirsiniz. Başlık olarak kullanmadığınızda, Head Extreme el veya ayak bilekliği olarak da kol ve bacak ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz.

Kumaş :

  • Dikişsiz
  • % 100 Polyester Microfiber 
  • Microfiber yapısı ile kolay kuruma özelliğine sahiptir. Esnek yapısı ile pratik kullanım imkanı sağlar. 

Ölçüleri:

  • Genişlik: 50 cm x 25 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda sipariş esnasında seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet Head Extreme: 12 Fonksiyonlu Bandana Fular gönderilecektir.bandana fular bere boyunluk head bandana extreme fonksiyon bandana extreme fonksiyon bandana fular bandana fular ead extreme head extreme rüzgarlık kafa bandı balaklava fonksiyonel bandana toz maskesi


Pink Dream
Kamuflaj II
Hot Fire
Green
Fire Boom
Maestro
Wave
Sahra
Deep Blue
Red
Skulls
Che Guevara
Cranium
Fire Gothic
Kamuflaj
Bones
Witch
Thirteen
Osprey
Fire Skull
Devil
Maske Bandana Boyunluk: Head Extreme 12 Fonksiyon! Yorumları Tüm Yorumlar (161)

Mükemmel (63)
65 %
Çok İyi (28)
29 %
İyi (3)
3 %
Fena Değil (2)
2 %
Çok Kötü (1)
1 %
7 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay ürün gerçekten çok hoş 2 tane aldım alıcaklara tavsiye ederim
1 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Gayet iyi tavsiye ederim alacaklara özellikle Türk bayraklı olanını aldım çok hoş
16 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Ürün fiyatına göre çok çok iyi kaliteli tavsiye ederim.
7 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Çok kullanışlı
19 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Kaliteli