Akıllı Hatırlatıcı: iTag Alarmlı Eşya ve Telefon Kayıp Önleyici


Piyasa Fiyatı :
30.90 TL

% 36 İNDİRİM

Fiyat :
19.89 TL


Değerli eşyalarınızı kaybetmenizi önleyecek ve çok fonksiyonlu kullanıma sahip Akıllı Hatırlatıcı: iTag Alarmlı Eşya ve Telefon Kayıp Önleyici.

Unutkan ve kolay eşya kaybeden kullanıcılar için değerli eşyalarını kaybetmemesi için tasarlanmış Akıllı Hatırlatıcı: iTag Alarmlı Eşya ve Telefon Kayıp Önleyici.

Telefonunuzu yada herhangi bir eşyanızı çok sık mı bir yerlerde unutuyor yada kaybediyorsunuz. Artık tüm bu sorunlara telefon kayıp önleyici ile son verebilirsiniz.

iTag ile telefonunuzu artık hiç kaybetmeyeceksiniz. Özel teknolojisi sayesinde cihaz ile bluetooth 4.0 üzerinden bağlantı kurarak en az enerji tüketimi sağlar.

Açık alanda 25 metre, dış kapalı alanda ise 10 metre mesafede akıllı telefon ve hatırlatıcı cihazı çift yönlü çalışır. Kapsama alanı dışına çıkıldığında hem iTag sesli alarm verir hem de telefon sesli ve görsel uyarı yaparak pratik kullanım imkanı sunmaktadır.

Bluetooth 4.0 üstü tüm akıllı telefonlarda çalışan, düşük güç tüketimli bir üründür.

Çok fonksiyonlu kullanımlı eşya kayıp önleyici ile #selfie çekimlerinizi de yapabilirsiniz. Telefonunuzu elinizde veya 25 metre mesafeye kadar iTag sayesinde fotoğraflarınızı çekebilirsiniz.

iTag uygulamasını açtıktan sonra kamera bölümüne gelmeniz yeterlidir. Aygıt üzerinde bulunan tuşa tek sefer basarak fotoğraf çekebilirsiniz. İTag özellikle unutkan ve kolay eşya kaybeden kullanıcılar için değerli eşyalarını kaybetmemesi için Akıllı Hatırlatıcıdır.

iTag, en son eşleştiği lokasyonun konumunun görüntülenmesini sağlar.

Özellikle park yerinin unutulduğu arabaların konumunu hatırlamanıza yardımcı olur.

Cüzdan, Araba, Çocuk, Evcil Hayvan, Çanta ve ya diğer kayıp eşyalar için uygundur.

Not: Uygulamanın orijinal ayarlarında çift tuşa basma özelliği telefonumu bul özelliği için seçilidir. Eğer ses kaydına almak isterseniz; "Settings" ayarlar kısmından "Double Click Setting" çift tık ayarını değiştirmeniz gerekmektedir.

iTag ile Neler Yapabilirim ?

Herhangi bir nesnenin kayıp olmasını engelleyebilirsiniz. Bluetooth 4.0 bağlantısı sayesinde enerji tüketimi en az seviyede yaparak telefonunuz ile iTag aygıtını kullandığınız nesne arasında maksimum 25 metre mesafesini aştığınızda otomatik devreye girer. Hem telefonunuz titreyerek alarm verir hem de aygıt titreyerek bip sesi çıkarır. Bu sayede herhangi bir nesneyi dalgınlık halinde kayıp etmezsiniz. 

NOT: Artık, iTag aygıtını kullanabilirsiniz. Unutmayın ki tek bir telefonda birden çok iTag kullanabilirsiniz. Örnek: Bir tanesini anahtarınız için kullanırken, bir tanesini evcil hayvanınız için kullanabilirsiniz. Maksimum 10 taneye kadar aygıtı telefonunuz ile eşleştirebilir ve aynı anda kullanabilirsiniz. 

Nerelerde Kullanılabilir ?

 • Anahtarlarınızda
 • Evcil hayvanınızda (Kedi, köpek)
 • Seyahatlerde bavullarınızda
 • Çantanızda
 • Alışverişe çıktığınızda çocuğunuz için

iTag Nasıl Kullanılır ?

 1. iTag aygıtını satın aldıktan sonra yapmanız gereken sadece telefonunuza iTracing uygulamasını yüklemek. Uygulama iOS ve Android cihazlar için bulunmaktadır. Uygulamayı cihazınızın uygulama marketinden "iTracing" yazarak bulabilirsiniz.
 2. Uygulamayı indirdikten sonra cihaz ile eşleştirme yapmanız gerekmektedir.
 3. İlk olarak, iTag aygıtınızın tuşuna 2 saniye basılı tutarak çalıştırıyoruz.
 4. Cihaz 2 kez bip sesi verdikten sonra telefonunuzdan iTracing uygulamasını açarak aygıt taraması yapmanız gerekmektedir.
 5. Bulunan iTag aygıtına "Connect" diyerek bağlantı sağlıyoruz. 

Eşya Kayıp Önleyici Teknik Özellikleri:

 • Çalışma Mesafesi: Yaklaşık 25m (Dış ortam) - Yaklaşık 10m (İç ortam)
 • Pil: CR2032 Lityum Yassı Pil
 • Bluetooth Sürümü: Bluetooth 4.0
 • Gerekli Uygulama: cTracing
 • IOS ve Android ile tam uyum (iTunes-Google Play'den gerekli uygulamayı indirebilirsiniz)

iTag Uyumluluk:

 • Bluetooth ile iPhone4S / 5 / 5S / 5C, iPad Mini, iTouch 5, iPad 3/4 iPad Air
 • Android sistemler ile tam uyum

iTag Kayıp Önleyici Ölçüsü:

 • 5,3 cm x 3,1 cm x 1 cm

NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " iTag Bluetooth Alarmlı Eşya ve Telefon Kayıp Önleyici " gönderilecektir.kayıp önleyici eşya ve telefon kayıp önleyici akıllı hatırlatıcı itag
Akıllı Hatırlatıcı: iTag Alarmlı Eşya ve Telefon Kayıp Önleyici Yorumları Tüm Yorumlar (1)

Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
94 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay süper bişey, kurana kadar ortalığı biraz ayağa kaldırdım ama sonunda yaptım:) uygulamanın türkçesi olsaydı daha bir güzel olurdu. tavsiye ederim.