Akıllı Anahtarlık: Clever Key Anahtarlık Organizeri


Piyasa Fiyatı :
128.74 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
85.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
1000 TL ve üzeri

Akıllı Anahtarlık: Key Smart Anahtarlık Organizeri Anahtarlarınızı, flash bellek ve açacak gibi birçok aparatları bir arada tutar.

Bitenekadarcılar ev, ofis ve araba anahtarlarınızı, açacak, USB flash bellek ve bu tip birkaç küçük eşyanızı düzenli bir şekilde birarada kullanmanızı sağlayacak olan Akıllı Anahtarlık: Clever Key Smart Anahtarlık Organizeri sizlerle.

Akıllı Anahtarlık içinde açacak, tırnak makası, anahtar gibi ürünleri barındırmıyor. Bunun yanı sıra ürünün asıl amacı pek çok anahtarı aynı noktada toplamak.

Yani evinize girerken hangi anahtar bahçe anahtarıydı? Hangisi apartman kapısı anahtarıydı? Hangisi ev kapısının diye uğraşmak yerine bu akıllı anahtarlığınızı kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tam 12 adet anahatar takarak kullanabilirsiniz.

Anahtar Düzenleyici Clever Key Smart sayesinde anahtarlarınız aynı hizada ve derli toplu duracak, tek seferde anahtar kalabalığından kurtulacaksınız.

Benzer ürün videosu:

Tasarımı ile anahtar, bıçak, ince flash, açacak gibi ufak boyutlu aparatları düzenleyebilir ve küçük tasarımı ile cebinizde, çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Alüminyum gövdesi ile hafif bir yapıya sahip olan Key Smart Anahtarlık Organizeri dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Clever Key Smart Özellikleri:

  • Alüminyum gövde ve paslanmaz çelik anahtarlık vidası.
  • Anahtar, bıçak, flash bellek, açacak gibi aparatları bir arada tutar.

Akıllı Anahtarlık Boyutları:

  • 9.5 cm x 3 cm
  • Ağırlığı: 23 g

Not: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Akıllı Anahtarlık: Key Smart Anahtarlık Organizeri" gönderilecektir.Yılın En Çok Satan Fırsatları! Haftanın en çok satan fırsatları!

Akıllı Anahtarlık: Clever Key Anahtarlık Organizeri Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!