10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar!

Manyetik Puzzle: MagnaCube Yeni Nesil 3D Puzzle


Piyasa Fiyatı :
167.90 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
139.90 TL


2-7 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
120 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
120 TL ve üzeri

Manyetik Puzzle: MagnaCube Yeni Nesil 3D Puzzle Bildiğiniz tüm Puzzle'ları bi kenara bırakın. MagnaCube ile hayal gücünüzü zorlayın.

Puzzle hakkında bildikleriniz tamamen değişecek, çünkü artık MagnaCube var!

MagnaCube ile avucunuzun içerisinde farklı şekiller verebiliyor, sıkılınca da bileklik, kolye veya farklı bir takı olarak taşıyabiliyorsunuz.

Çok güçlü neodymium mıknatıslarından üretilen 3,5 mm çapındaki 216 adet minik küre hayal gücünüzle yarışmaya hazır. 

Güçlü mıknatısları sayesinde minik küreleri birbirne ekleyerek aklınıza gelebilecek her türlü şekli yapabilir, MagnaCube ile yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

Oynamaya başladığınızda stresinizi aldığını, yeni şekiller üretmeye çalıştığınızda ise rahatladığınızı ve kafanızın boşaldığını hissedeceksiniz.

MagnaCube stres atmak, hayal gücünü zenginleştirmek ve çocukların zihinsel gelişiminde eğitim amaçlı kullanmak için yaratılmış mükemmel bir 3 boyutlu puzzle'dır. 

Ortaya çıkardığınız her farklı şekil sadece bir sonrakini bulmanız için sizi kışkırtacak.

Sonsuz yaratım potansiyeli ile MagnaCube yaratıcılığınızın ve sezginizin henüz keşfedilmemiş yollarını ortaya çıkaracak.

MagnaCube ile Neler Yapabilirsiniz?

  • MagnaCube ile yapabilecekleriniz yalnızca hayal gücünüzle sınırlıdır. Kendinizi mıknatısların çekimine bırakın ve neler yapabileceğinizi görün. 
  • MagnaCube ile vazgeçilmez bir hobi edineceksiniz. Elinizden bırakmak istemeyecek özel tasarımlarınızı internette insanlarla paylaşmaktan kendinizi alamayacaksınız.
  • MagnaCube ile beyin jimnastiği yaparak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
  • Sol Beyin: Ardışık, mantıksal, matematiksel, konuşma ve dil öğrenme gibi fonksiyonlarla yükümlüdür ve tekten tüme gider.
  • Sağ Beyin: Hafıza, hisler, görüntüler ve farkında olmadığımız fonksiyonları yönetir, şekilleri tanır ve tümü görür.
  • MagnaCube ile her yeni şekil oluşturduğunuzda zihin egzersizi yapar, sağ ve sol beyin fonksiyonlarınızı aynı anda kullanırsınız.
  • Keşfedilmemiş yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanın şimdi artık tam sırası!MagnaCube ile beyin gücünüzü arttırın, size tek sınır hayal gücünüz olsun.


puzzle 3d puzzle manyetik puzzle magnacube
Manyetik Puzzle: MagnaCube Yeni Nesil 3D Puzzle Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!