Plastik Bitki Ekim ve Bakım Seti


Piyasa Fiyatı :
304.29 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
210.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
750 TL ve üzeri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çeşitli bahçe ihtiyaçlarınızı karşılar, kazma, sulama, toprağı gevşetme, nakli, temizleme, budama, hidroponik yetiştirme vb

Mini bahçe aleti seti, bahçeciliği seven insanlar için mükemmel bir hediye, bahçe severler için uygun, taşıması kolay ve çiçek ve diğer bitkileri dikmesi kolay.

Bahçe el aletleri, çeşitli bahçe ihtiyaçlarınızı karşılar, kazma, sulama, toprağı gevşetme, nakli, temizleme, budama, hidroponik yetiştirme vb.

Ahşap ve demirden yapılmış, ahşap sap bahçecilik için uygundur, demir başlıklar, birçok kez kullandıktan sonra kürek tırmık küreğinin iyi bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Bu alet seti ile, sulu meyvelerinizi bitkilere zarar vermeden kolayca düzgün bir şekilde ekebilirsiniz.

Hafif Saplar, ekimi daha kolay ve hızlı hale getirmek için bilek ağrısını ve yorgunluğunu azaltır.

Bu mini bahçe aletleri seti, bahçeciliği seven insanlar için mükemmel bir hediye.

Sadece doğru araca ihtiyaç duyan yeni başlayanlar veya uzmanlar için mükemmeldir.

Kazma, toprağı gevşetme, ekim, sulama, budama vb. için iyi, sulu bitkiler, bonsai bitkileri ve küçük bitkiler için iç mekanlar için uygundur. 

Malzeme: Plastik, ahşap, demir, kauçuk, paslanmaz çelikten yapılmıştır.
15 Çeşitli Alet İçeriği: Minyatür bitki alet takımı 1 sprey şişesi, 2 plastik kova kürek, kavisli ağızlı 1 damlalık şişesi, 3 sulu alet seti (kürek tırmık küreği), 1 hava tozu üfleyici, 1 x kazma fide aleti, 1 x içerir delgeç, 1 kepçe, 1 çift kıvrık uçlu cımbız, 1 çift düz uçlu cımbız, 1 plastik temizleme fırçası, 1 çift küçük makas.
Düşünceli Bir Hediye: Mini bahçe aleti seti, bahçeciliği seven insanlar için mükemmel bir hediye, bahçe severler için uygun, taşıması kolay ve çiçek ve diğer bitkileri dikmesi kolay.
Geniş Kullanım Alanları: Bahçe el aletleri, çeşitli bahçe ihtiyaçlarınızı karşılar, kazma, sulama, toprağı gevşetme, nakli, temizleme, budama, hidroponik yetiştirme vb.
Memnuniyet Garantisi - Herhangi bir nedenle satın alımınızdan tamamen memnun değilseniz, bize bildirin, biz de düzeltelim.

etli bitki saksısı muşamba mat: çevre dostu PE malzeme sulu çalışma matı, şerit destekli su geçirmez bez. su ile temizlenmesi kolaydır. ve ekim sırasında toprağın dökülmesini önlemek ve zemini temiz ve düzenli tutmak için dört köşesinde 4 çıtçıt bulunur. Düz boyut 25.5x25.5 inç (65X65cm), iç mekan saksıları için iyi boyut
MİNİ BİTKİ BAKIM SETİ 13 farklı alet içerir: kavisli ağızlı damlama şişesi, kürek, tırmık, kürek, hava tozu üfleyici, kazma fidesi aleti, delgeç, kepçe, 1 çift kavisli uçlu cımbız, temizleme fırçası, 1 çift küçük makas ve plastik kova kürek.
ÇOK FONKSİYONLU etli alet takımı 13 adet el aleti ve 1 su geçirmez çalışma matı ile. Bu bonsai bahçe alet takımı arkadaşlarınızla harika bir izlenim bırakacak. Ergonomik tasarıma sahip süper lüks bahçe aletleri, ekimi daha kolay ve keyifli hale getirir.
GENİŞ KULLANIM: Mini bahçe el aletleri, sulama, ayıklama, kazma, dikme, budama, toprağı gevşetme, hidroponik yetiştirme gibi küçük ve hassas projeler için uygundur. Bahçe aletleri seti, ofis bahçeciliği, masa bahçeciliği ve iç mekan bonsai için gerekli olan, sevimli sulu bitkileriniz için iyi olan 13 alet içerir.
EN İYİ HEDİYE: Mini sulu bahçe alet setimiz hafiftir ve taşıması kolaydır, düğün, hostes, doğum günleri, Anneler veya Babalar Günü, Noel ve diğer tatiller için iyi bir hediyedir. Eşsiz tasarımlı sulu bonsai saksı taşıyıcısı, arkadaşlarınızla harika bir izlenim bırakacak. Bahçe sevgilisi için düşünceli/mükemmel bir hediye.

Sağlam plastik, ahşap, demir ve paslanmaz çelikten yapılmıştır, Dayanıklı ve tekrar kullanılabilir.
İşlev: Bahçe alet takımı, sulu bitkiler, bonsai bitkileri ve diğer küçük bitkiler için uygun kazma, toprağı gevşetme, nakli, sulama, temizleme, budama vb. gibi çeşitli bahçe ihtiyaçlarınızı karşılar.
Düşünceli Bir Hediye: Bu mini bahçe aletleri seti, bahçeciliği seven insanlar için mükemmel bir hediye. Bu bahçe alet takımı ile çiçek, kedi, sukulent ve diğer bitkileri taşımak ve dikmek çok daha kolay olacaktır.
Paket İçeriği: sulu kit, 1 sprey şişesi, 1 plastik kova kürek, kavisli ağızlı 1 damlama şişesi, 3 etli alet seti (kürek tırmık küreği), 1 hava tozu üfleyici, 1 x kazma fide aleti, 1 x delgeç, 1 kepçe, 1 çift kıvrık uçlu cımbız, 1 çift düz uçlu cımbız, 1 plastik temizleme fırçası, 1 çift küçük makas ve 5 plastik etiket.
 

 

Plastik Bitki Ekim ve Bakım Seti Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!