Şemsiye Tutucu Portatif Kol (Bisiklet, Bebek Arabası vb.)


Piyasa Fiyatı :
53.90 TL

% 37 İNDİRİM

Fiyat :
33.89 TL


Bisiklet, bebek arabası gibi araçları aniden yağan yağmurlardan koruyacak, şemsiyelerinizi ellerinizi kullanmadan sıkı bir şekilde sabitleyebileceğiniz Şemsiye Tutucu Portatif Kol (Bisiklet, Bebek Arabası vb.).

Bebek arabalarınızı veya bisikletlerinizi kullanırken yağmurlu havalarda şemsiyeyi tutmakla uğraşmayacağınız Şemsiye Tutucu Portatif Kol (Bisiklet, Bebek Arabası vb.).

Şemsiye tutucu, oynayabilir ve uzayıp kısalabilen mekanizması ile boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Bisiklet, motosiklet, bebek arabası, engelli sandalyesi gibi bir çok farklı yerde kullanılabilir.

Bebeklerinizi arabasıyla dolaşmaya çıkardığınızda aniden bastıran yağmurdan bebeklerinizi koruyabileceğiniz portatif kol pratik yapısı ile herkesin beğenisini kazanacak.

Ayrıca bebek arabası şemsiye tutucu kolunu güneşli günlerde de bebeklerinizi güneş ışınlarından koruyacak şekilde arabaya sabitleyebilirsiniz.

Bisiklet ile turlarınızda yağmurdan korunmanızı da sağlayan bisiklet şemsiye tutucu aparatı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Renk: Siyah

Şemsiye Tutucu Aparat Ölçüsü:

  • Kapalı Hali: 30 cm
  • Açık Hali: 50 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Şemsiye Tutucu Portatif Kol (Bisiklet, Bebek Arabası vb.) " gönderilecektir.şemsiye tutucu şemsiye tutucu portatif kol bisiklet şemsiye tutucu bebek arabası şemsiye tutucu
Şemsiye Tutucu Portatif Kol (Bisiklet, Bebek Arabası vb.) Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!