Soğan Dilimleme Aparatı: Kesim Dilimleyici


Piyasa Fiyatı :
70.65 TL

% 29 İNDİRİM

Fiyat :
49.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
900 TL ve üzeri

Mutfaklarınızda meyve veya sebzelerinizi eşit dilimlemenizi sağlayacak ve soğan doğrama işlemini elleriniz kokmadan yapabileceğiniz Soğan Dilimleme Aparatı: Kesim Dilimleyici.

Başta soğan ve benzer şekilde kokan gıdaların dilimlenmesinde kullanabileceğiniz, aynı zamanda tüm meyve veya sebzelerinizde eşit dilimleme imkanı sağlayan Soğan Dilimleme Aparatı: Kesim Dilimleyici.

Mutfaklarda bayanların en çok istemeyerek yaptığı işlerden biri soğan doğramaktır. Soğanların ellerden çıkmayan kokusunun önüne geçmek isteyenler için üretilmiş soğan dilimleyici ile artık elleriniz tertemiz kalacak.

Soğan dışında meyve veya sebzelerinizin eşit olarak dilimleyebileceğiniz dilimleme aparatı kullanımı oldukça kolaydır.

Pratik dilimleyici noktalarını gıdanın üzerine bastırarak bıçak yardımı ile eşit ve mükemmel görsellikle dilimlemeler yapabilirsiniz.

Kesim Dilimleme Özellikleri:

  • Dilimleme kısmı, paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Eşit dilimler için bıçağınızı yönlendirerek şık görünümler yaratacak lezzetler oluşturabilirsiniz.
  • Soğan dilimlerken ellerinizdeki kokunun önüne geçmenize yardımcı soğan doğrayıcı ile artık elleriniz tertemiz kalacak.
  • Kesim dilimleyici, pratik ve hızlı kullanım olanağı sağlar.
  • NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

Pratik Dilimleyici Ölçüsü:

  • 10,6 cm x 7,9 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Soğan Dilimleme Aparatı: Kesim Dilimleyici " gönderilecektir.20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 2021 Yılının En Çok Satan Fırsatları Belli Oldu 10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! soğan dilimleme aparatı soğan dilimleyici kesim dilimleyici dilimleyici sebze dilimleyici
Soğan Dilimleme Aparatı: Kesim Dilimleyici Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!