Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan 2 Adet Kaydırmaz Tabanlık


Piyasa Fiyatı :
40.82 TL

% 27 İNDİRİM

Fiyat :
29.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
1200 TL ve üzeri

Tüm bayan ayakkabılarına uyumlu olarak tasarlanmış özellikle topuklu ayakkabı giyenler için kayma ve düşme tehlikesini ortadan kaldıran Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan 2 Adet Kaydırmaz Tabanlık.

Bayanlar için tasarlanmış ve topuklu ayakkabıları ile yere daha sağlam basmalarını sağlayan Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan 2 Adet Kaydırmaz Tabanlık.

Özellikle yağışlı havalarda bayanların  rahatsız olarak giydiği topuklu ayakkabıları rahatla giyebilmeleri için tasarlanmış kaydırmaz tabanlık oldukça kolay kullanımı ile müthiş bir performans sergilemektedir.

Ayakkabı ve topuklu ayakkabılarınızın tabanlarına kolayca yapıştırılan ayakkabı altı tabanlık sizi başınıza gelen kaza ve zararlardan korumaktadır.

Kaydırmaz tabanlık ile kayma ve düşme korkusu yaşamadan rahat yürüyebilirsiniz.

Topuklu ayakkabı dışında tüm ayakkabı modelleri ile uyumludur.

Kaydırmaz Tabanlık Özellikleri:

  • Özel koruma tabanlık sayesinde başta topuklu ayakkabılar olmak üzere bayanlar rahatlıkla kayma ve düşme gibi kazalardan korunacak.
  • Yüksek topuk ve sandalet giyenler için idealdir.
  • Yüksek basıncı önleyerek ayaklarınızı rahatlatan ayakkabı altına yapışan kaydırmaz tabanlık kendiliğinden yapışarak kolay kullanıma sahiptir.
  • Tüm ayakkabı modellerine uyumlu olarak tasarlanan kaydırmaz ayakkabı tabanlığı rahatlıkla kullanılabilir.
  • Tabanlığın alt kısmındaki yapışkan kısım sayesinde güçlü bir yapı vardır ve bu sayede kayma,düşme,burkulma gibi problemler yaşanmaz.
  • Ayakkabı kaydırmaz, ayakkabı altında fark edilmez.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan 2 Adet Kaydırmaz Tabanlık " gönderilecektir.20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! topuklu ayakkabı kaydırmaz kaydırmaz taban topuklu ayakkabı kaydırmaz tabanlık kaydırmaz tabanlık kaydırmaz ayakkabı tabanlığı
Topuklu Ayakkabı Altına Yapışan 2 Adet Kaydırmaz Tabanlık Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!