20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar!

Ultrasonik Köpek Kovucu: Köpek Savar


Piyasa Fiyatı :
69.90 TL

% 26 İNDİRİM

Fiyat :
51.90 TL


Ultrasonik Köpek Kovucu: Köpek Savar Köpeklere Zarar Vermeden Uzaklaştırın Her Zaman Yanınızda Bulundurun 20 Metreye Kadar Etkili

Bitenekadarcılar artık yolda yürürken,  parkta gezerken olası bir köpek saldırısından korunabilmek için Ultrasonik Köpek Kovucu: Köpek Savar.

Köpek Savar Cihazını her zaman yanınızda bulundurmak isteyecek, saldırgan köpeklere hiçbir zarar vermeden uzaklaştıracaksınız.

Sokaklarda başıboş dolaşan agresif köpeklerden hemen hemen herkes çekinir.

Taşınabilir Ultrasonik Köpek Kovucu bu sorundan kurtulmak isteyen herkesin her zaman yanlarında bulundurmak isteyecekeri, saldırgan köpeklere hiçbir zarar vermeden uzaklaştırabilecekleri bir üründür.

Köpekleri yaralamadan ve hiçbir zarar vermeden sizden uzaklaştırır.

Köpekler için tasarlanmış Ultrasonik Ses yayan bu cihazla artık gereksiz yere havlayan ya da saldırma eylemindeki köpeklerden kendinizi koruyabileceksiniz.

Köpek Kovucu insana sessiz gelen sadece köpekler tarafından duyulabilen ses dalgaları köpekleri sakinleştirir ve sizden uzaklaştırır.

6 metre uzaklıktaki köpekler için duyulabilir ultrasonik dalgalar iletir.

20 metreye kadar etkilidir.

9 Volt pil ile çalışır. ( Pil pakete dahil değildir)

Renk: Beyaz

Ultrasonik Köpek Kovucu Ölçüleri:

  • 11 cm x 2.5 cm x 4 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Ultrasonik Köpek Kovucu: Köpek Savar" gönderilecektir.köpek uzaklaştırma cihazı ultrasonik köpek kovucu köper savar köpek kovucu
Ultrasonik Köpek Kovucu: Köpek Savar Yorumları Tüm Yorumlar (2)

Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü (1)
50 %
17 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ben buna benzerbir alet denedim süper oluyor ama bunuda almak istiyorum arkadasim icin
19 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Hiç alıp kullanan var mı? İşe yarıyor mu?