2020 Yılının En Çok Satan Fırsatları Belli Oldu 2020 Yılının En Çok Satan Fırsatları Belli Oldu

Akrobat Selfie Youtuber Çekim Aparatı


Piyasa Fiyatı :
180.01 TL

% 45 İNDİRİM

Fiyat :
99.90 TL


360 derece dönen telefon tutucu ile fotoğraf çekimi veya video çekimi için istediğiniz gibi herhangi bir açıya ayarlamak için çekinmeyin.

Akrobat Selfie Youtuber Çekim Aparatının 360 derece dönen başlığı sayesinda her yöne kolayca çevrilebilir, fotoğraf, video çekimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Akrobat Selfie Çekim Aparatı her türlü ortamda en iyi selfieleri (özçekimleri) çekebilmeniz için tasarlanmış harika bir üründür.

Selfie çekimleri yada ön kamera çekimleri için tasarlanmış yeni ve yüksek kaliteli selfie ışığı.

360 derece dönen telefon tutucu ile fotoğraf çekimi veya video çekimi için istediğiniz gibi herhangi bir açıya ayarlamak için çekinmeyin.

Akrobat Selfie Youtuber Çekim Aparatı 10 ayarlanabilir parlaklık ile led ışık tasarım farklı durumlarda tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Fotoğraf çekmek, video çekmek, kitap okumak ve canlı akış yapmak için ekstra ışığa ihtiyacınız olduğunda kullanışlı olacaktır.

USB portu birden fazla cihazla çalışır. Herhangi bir zamanda lamba ve cep telefonu tutucunun tadını özgürce çıkarabileceksiniz.

Güçlü ısırma kuvveti ile özellikli metalden yapılmıştır. Sabit bölümün genişliği 0 ila 2.75 inç (7cm) arasında ayarlanabilir. Farklı kalınlıktaki çoğu masa ve masa ile uyumludur.

Akrobat Selfie Youtuber Çekim Aparatı Ölçü:

  • Braketin toplam uzunluğu: 6,4 cm
  • Lamba boyutu: dış çapı 9 cm
Akrobat Selfie Youtuber Çekim Aparatı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!