Kış Fırsatları | Kar Buz Soğuk Koruyucular Kış Fırsatları | Kar Buz Soğuk Koruyucular

Isıtıcılı Ayak Masaj Aleti: Voit 803 Foot Comfort


Piyasa Fiyatı :
84.90 TL

% 2 İNDİRİM

Fiyat :
82.90 TL


Yorulan veya üşüyen ayaklarınızın bakımını büyük uzmanlıkla yapan ve tüm enerjinizi yenileyen müthiş özellikli Isıtıcılı Ayak Masaj Aleti: Voit 803 Foot Comfort. İster ısıtıcı olarak kullanın ister masaj aleti. Ayarlanabilir titreşim seviyesi.

Çalışan insanlar için uzun ve yorucu günün sonunda en çok yorulan ayak kısımlarını rahatlatan ve ısıtan yapısı ile mükemmel özellikli Isıtıcılı Ayak Masaj Aleti: Voit 803 Foot Comfort.

Zor ve zahmetli ayak bakım yöntemlerini bir kenara bırakın. Karşınızda ısıtıcılı ayak masaj aleti.

Stres dolu bir gün bitişinde TV karşısında veya sevdiklerinizin yanında akşam yemeğinden sonra kısa bir masaj ve ayak bakımı kan dolaşımınızı hızlandırır, rahatlatır ve canlandırır.

Isıtıcılı ayak bakım aleti ile koltuğunza yaslanıp televizyon izlerken ayaklarınıza masaj keyfini yaşatabilirsiniz.

Soğuk havalarda en çok üşüyen bölge olan ayaklarınızı ısıtacak olan ısıtıcılı ayak masaj aleti ısıtmanın yanında müthiş bir rahatlatıcı bir görev üstlenmektedir.

Kullanım kolaylığı ile günün yorgunluğunu ve üşüyen ayaklarınızı zahmetsiz bir şekilde canlandırıp kendinize enerji vereceksiniz.

Titreşimli yapısı ile size müthiş bir rahatlama hissi verecek olan ayak masaj aletini dilediğiniz her yerde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Hem titreşimli ayak rahatlatıcı hem de ısıtıcı özelliği ile ayak bakımını fazlasıyla yaşayacaksınız.

Dar ayakkabıların ayaklarınızı sıkması, uzun süre ayakta kalmak, ağır ve yorucu sporlar, yüksek topuklu ve sivri uçların ayağı ekstra yorması, uzun süre yürümek gibi rahatsız edici olayları ısıtan ayak masaj aleti ile bitirebilirsiniz.

Isıtıcılı Ayak Masaj Aleti Özellikleri:

  • Ayaklarınızın refleks bölgelerine gönül rahatlığı ile evinizde kolaylıkla uygulayarak ayaklarınızdaki bu rahatlığı yaşayabilirsiniz.
  • Isıtma ve titreşim bölümü ayak tabanının tümünü kapsar.
  • Titreşim kuvveti ayarlanabilir isteğe göre dengelenebilir.
  • Titreşen bölümün çıkıntılı kısmı ayaklarınıza mükemmel bir masaj yapar.
  • Isıtma veya titreşimi dilediğiniz zamanlamalarda kullanabilirsiniz. İsterseniz ısıtıcı bölümünü isterseniz masaj kısmını ayrı zamanlamalarla kullanın.

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Isıtıcılı Ayak Masaj Aleti: Voit 803 Foot Comfort " gönderilecektir.ayak masaj aleti ısıtıcılı ayak masaj aleti ayak masaj
Isıtıcılı Ayak Masaj Aleti: Voit 803 Foot Comfort Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!