Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti


Piyasa Fiyatı :
143.27 TL

% 30 İNDİRİM

Fiyat :
99.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
400 TL ve üzeri

Vücudunuza güç ve dayanıklılık kazandırmak Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti ile artık çok kolay.

Vücudunuza güç ve dayanıklılık kazandırmak Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti ile artık çok kolay.

Üst kaslarınızı (omuzlar, kollar, bilekler, sırt ve kanat kasları) çalıştırmanın en iyi yolu aslında şınav çekmektir. Ama şınav çekmek zannedildiği kadar kolay bir egzersiz değildir.

Şınav Özellikle yeni başlayanlar için inanılmaz zor bir harekettir.

İşte Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti burada devreye girmekte ve bu zor egzersizi sizin için kolay hale getirmektedir.

Devrim yaratan tasarımı ile vücudunuzun ağırlığını dengelemenize yardımcı olmakta ve zor olan bu egzersizi daha kolay yapılır hale getirmektedir.

Bu egzersizin sağladığı faydayı azaltmamakta aksine daha iyi ve verimli olmasına yardımcı olmaktadır.

Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti ile düzenli çalışıldığında kol, omuz ve sırt kaslarınızda inanılmaz değişimi görebileceksiniz.

Sadece 10 günde bile farkı gözlemlemeniz mümkündür. Ürünün etkilerini kısa sürede hissedeceksiniz ve vücudunuz gerçekten sert, kaslı ve seksi bir görünüme en kısa zamanda kavuşacaktır.

Bu egzersiz programları yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar düzenli hareket çizelgeleri içermektedir ki ayrıca hangi hareketle hangi kasınızın çalışacağını da ayrıca belirtilmektedir.

Ürün Ölçüleri :

Yükseklik : 16cm

Genişlik : 26cm

Derinlik : 17cm

Paket İçeriği : 2 Adet

Not: Renk faklılık gösterebilmektedir. Karışık renklerde gönderilecektir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Set Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti gönderilecektir.push up stands profesyonel şınav aleti şınav aleti
Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti Yorumları Tüm Yorumlar (3)

Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
12 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay Şınav pozisyonunu daha doğru bir şekilde vücuda iletmenizi sağlayacak, bilekleri destekleyecek bir aparat. Kullanışlı buldum, öneririm.
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Kaplamanın ham maddesi nedeniyle koku yapıyor. Tutamakları kavrarken ekstra güç harcamanız gerekiyor. Bu nedenle, benim için kullanışlı olmadı . Standart pozisyonda şınav çekmeyi tercih ediyorum.
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay Şınav çekmeyi seviyorsanız güzel bir ürün.