Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı


Piyasa Fiyatı :
28.90 TL

% 38 İNDİRİM

Fiyat :
17.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
150 TL ve üzeri

Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı İlginç Tasarımlardan Hoşlananlar İçin Hem Dikey Hemde Yatay Pozisyonda Kullanım Rahatlığı

Bitenekadarcıların bayanların telefonlarını sabitlemek için kullanabileceği, şık tasarımı ile çok hoşlarına gidecek Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı.

İlginç tasarım harikası Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı ile iphone ve ipodları tutmak için ellerimizi kullanmaktan kurtuluyoruz.

Video izlerken, müzik dinlerken, artık telefonunuzu elinizle tutmamıza gerek yok. Çünkü bu Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı sizin yerinize tutuyor.

Bu tasarım harikası Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı  iPhone, iPod, iPad, PDA, cep telefonları, MP4 Player, GPS, Tabletler ve diğer birçok video oynatan kişisel cihazlarınızdaki videoları, slâytları ve resimleri  dikey ve yatay konumda izleyin.

Cep telefonlarına, iphone, ipod ve diğer eşyalarınıza hiç bir zarar vermez.

Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı Her yere cebinizde çantanızda rahatlıkla taşıyabilir ve pratik olarak kullanabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı Renkler:

  • Kırmızı

Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı Ölçüleri:

  • Uzunluk: 6,3 cm
  • Vakum Çapı: 5 cm

 1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı" gönderilecektir.stand telefon telefon standı topuklu ayakkabı tasarımlı telefon standı
Topuklu Ayakkabı Tasarımlı Telefon Standı Yorumları Tüm Yorumlar (1)

Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil (1)
100 %
Çok Kötü
0 %
23 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Dekorasyon olarak güzel ama telefonu tutmada başarısız, tel kayıp düşüyor.