Torpido Üstüne Yapışan Telefon ve Navigasyon Tutucu


Piyasa Fiyatı :
18.38 TL

% 13 İNDİRİM

Fiyat :
15.99 TL


1-3 iş günü içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
240 TL ve üzeri

Hem telefon tutucu hem de navigasyon tutucu olarak kullanılan, aynı zamanda içerisine eşyalarınızı da koyabilmeniz için tasarlanmış Torpido Üstüne Yapışan Telefon ve Navigasyon Tutucu.

Telefon, navigasyon gibi cihazlarınızı araçlarınıza sabitleyerek kullanabilmenizi sağlayan Torpido Üstüne Yapışan Telefon ve Navigasyon Tutucu.

Torpidonun her yerine cihazlarınızı sabitleyebileceğiniz telefon tutucu ile 4 taraflı başlık sayesinde cihazınızı tam kavrar ve sarsıntılarda emniyet sağlar.

Navigasyon tutucu ile yolda kaybolduğunuz zamanlarda navigasyon cihazınıza bakarak rahatlıkla yolunuza devam edebilirsiniz.

Torpido üstüne yapışan telefon ve navigasyon tutucu, fonksiyonel olmasının yanı sıra özellikli yapısıylada sıradışılığını yansıtıyor.

Artık yolda giderken, araç kullanırken cep telefonuzdan kimin aradığını daha rahat görebilecek yada orta kısmındaki aparatı çıkararak navigasyon tutucu olarak kullanabileceksiniz.

Çok fonksiyonlu olan bu ürün hemen her araçta bulunmalı.

Telefon ve Navigasyon Tutucu Özellikleri:

  • Telefon tutucu 2 adet telefonu sabit olarak tutma özelliğine sahiptir.
  • Taşınabilir Ağırlık: Maksimum 0.4 kg
  • Orta kısmındaki aparat sağa doğru sürgü şeklinde çıkarılarak navigasyon tutucu olarakta kullanılabilir.
  • Çift taraflı geniş bant özelliği ile kolay monte edilebilir özelliğe sahiptir.
  • Ürün hem aracınızda hemde istediğiniz her alanda; evde yada ofiste kullanılabilir özelliği ile telefon tutucu olarakda düşünülebilmektedir. 
  • Sert plastikten üretilmiştir.
  • Renk: Siyah

Telefon ve Navigasyon Tutucu Ölçüsü:

  • 13,5 cm x 7 cm x 2 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 2'li " Torpido Üstüne Yapışan Telefon ve Navigasyon Tutucu " gönderilecektir.20 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! 10 TL'den Ucuz Müthiş Fırsatlar! Yılın En Çok Satan Fırsatları! telefon tutucu navigasyon tutucu telefon ve navigasyon tutucu torpido üstüne yapışan telefon ve navigasyon tutucu
Torpido Üstüne Yapışan Telefon ve Navigasyon Tutucu Yorumları

Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!