Yardım Konuları

ARAMA

Yardım Konusu Arama:
Hesabıma girişte problem yaşıyorum.

Alışveriş yapmak, yorum yazmak ve benzeri bir takım işlemler için sitemize üyelik girişi yapmanız gerekmektedir. Ancak sitemize üyelik girişi yapmakta sorun yaşıyorsanız aşağıdaki başlıklara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Hatalı E-posta Adresi: E-posta adresinizi doğru olarak yazdığınıza emin olun. Eğer birden fazla e-posta adresiniz varsa, Bitenekadar.com sitesine üye olduğunuz adresi hatırlamayı ve yazmayı deneyiniz. Bilgisayarınızda otomatik tamamla seçeneği aktif ise, doğru adresi listelediğine emin olun.

Hatalı Şifre: Eğer e-posta adresinizi doğru yazdığınıza eminseniz, şifrenizi hatalı giriyorsunuzdur. Anasayfamızda, üyelik girişi yaptığınız bölümün hemen altında bulunan "Şifremi Unuttum?"  yazısına tıklayarak, açılacak olan sayfada, kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adresini girip "İleri" butonuna tıklayarak, şifre yenileme linkinin adresinize gönderimini sağlayabilirsiniz. Bu linke tıklayarak, açılacak olan sayfada yeni şifrenizi belirleyerek, hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Bu kategorideki diğer sorular

BİZE ULAŞIN

Sorunuzun cevabını burada bulamadıysanız, Destek Hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Bize Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Sururi Mahallesi Hoca Hanı Sokak Ambarcı İş Merkezi No:19/69 Yeşildirek İSTANBUL
Telefon : +90 212 514 1260