Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

Pratik 2 Aşamalı Metalik Seramik Bıçak Bileme Aparatı Bileyici

Satıcı: Bitenekadar.com

Piyasa Fiyatı :
29.00 TL

% 31 İNDİRİM

Fiyat :
20.00 TL


Hızlı Teslimat! 48 Saat içinde kargoya teslim. (Resmi Tatiller Hariç)
150.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
150 TL ve üzeri

Körelmiş Bıçaklarınızı Pratik 2 Aşamalı Metalik Seramik Bıçak Bileme Aparatı Bileyici ile artık çok daha kolay!

Körelmiş Bıçaklarınızı Keskinleştirmek Pratik 2 Aşamalı Metalik Seramik Bıçak Bileme Aparatı Bileyici ile artık çok daha kolay!

Mutfakların olmazsa olmaz bıçaklarınızı ilk günkü keskinliğine geri getirmek Bıçak Bileyici ile artık çok  daha kolay ve pratik.

Yemek malzemelerinin soyulması, doğranması için gerekli olan bıçaklar zamanla fazla çalışmaktan dolayı kesici özelliklerini kaybeder ve körelir.

Körelmiş bıçağın mutfakta kullanımının zorlukları çoktur.

Bıçaklarınızın keskinliğini Metalik Seramik Bıçak Bileme Aparatı Bileyici ile çok pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Düz ağızlı bıçaklarınızı keskinleştirebilirsiniz.

Pratik 2 Aşamalı Metalik Seramik Bıçak Bileme Aparatı Bileyici Kullanımı:

İlk önce bıçak yenileyiciyi sabit, düz bir zemine yerleştiriniz. Bıçaklarınızın körlük durumuna göre aşağıdaki adımlardan birini veya her ikisini uygulayınız.

 

  • Adım 1:Kaba bileyici (Bileyici tekerlek 360 grit) 


Bıçak ucunuz çok küt ve kör olduğu durumlarda, ayrıca çok kalın bıçaklarda bunu kullanın. Hafifçe aşağı yönlü baskı uygulayarak en az 3 kez bıçağınızı ileri geri hareket ettirin. Daha sonra bıçağınızın keskinliğini kontrol edin. Gerekirse bu adımı tekrarlayın. Bıçaklarınızda her 6 ayda bir mutlaka bu uygulamayı yapın.

 

  • Adım 2: İnce bileyici (Seramik 1000 grit) 

Bıçak ucunuzu daha keskinleştirmek ve kaba bileyicide oluşabilecek çapakları kaldırmak için bunu kullanın. Baskı uygulamadan seramik bileyici içinde bıçağınızı 5 kez ileri geri hareket ettirin. Ayrıca keskin bir bıçağınızın keskinliğini korumak için bu seçeneği tek başına kullanabilirsiniz. Bu durumda Adım 1’i kullanmayınız. Bıçaklarınızın keskinliğini korumak için yaklaşık haftada bir kez bu işlemi yapmanız önerilir.Pratik 2 Aşamalı Metalik Seramik Bıçak Bileme Aparatı Bileyici Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!