2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi
2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi

2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi

Ürün Stokta! Şimdi sipariş verin, en geç 31.10.2016 günü kargoya teslim edelim. Çocukların istemediğimiz dolap kapaklarına ulaşmasını önlemek ve tehlikeden korunabilmeleri için 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi.
6,90 TL
90 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo BEDAVA Hızlı Teslimat

Çocuklarınızın dolap kapaklarını açarken çıkan sakatlıkları önleyen ve tehlikelerden koruyan 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi.

Dolap kilidi ile dolaplarınızı kilitleyebilir ve çocuklarınızı olası kazalara karşı koruyabilirsiniz.

Ev işi ile uğraşırken yaramazlık yapabilecek çocuklarınızın başlarına kaza gelmemesi için dolaplarınızı kilitleyerek çekmece veya dolaplardan koruyabilirsiniz.

Çekmece kilidi ile artık gözünüz arkada kalmayacak.

Evdeki dolap, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyalara yapıştırarak çocuklarınız için daha güvenli ve kazasız bir ortam sağlayabilmeniz mümkün.

Çocuk kilidi sayesinde çocuklarınızı takip etmeden de güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Koruyucu kilidi tehlikeli olarak görebileceğiniz her yere yerleştirebilirsiniz.

Dolap ve çekmece kilidini kullanacağınız yere göre kısaltılıp mesafe uzunluğu ayarlanabilmektedir.

Koruma Kilidi Ölçüsü:

  • Kayış Uzunluğu: 15 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " 2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi "  gönderilecektir.çocuk koruma kilidi koruma kilidi dolap kilidi çekmece kilidi dolap ve çekmece kilidi


2'li Dolap ve Çekmece Çocuk Koruma Kilidi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!