Yardım Konuları

ARAMA

Yardım Konusu Arama:
Kredi Kartı Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

İnternet alışverişinin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindeyiz.  Sitemizde Comodo sertifika merkezinden alınmış olan ve bankaların internet sitelerinde de kullanılmakta olan TLS 1.2, RC4 128 bitlik şifreleme (Yüksek); RSA 2048 bitlik veri aktarımı sistemi kullanılmaktadır.

Sitemizin her sayfasında, adres çubuğundaki adresin başında bulunan "http" ibaresinin "https" olarak "s"  (secure - güvenli) takısı aldığını ve adres çubuğunun hemen sağ tarafına kilit ikonunun geldiğini göreceksiniz. Bu ikon, bulunduğu sayfada tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz bilgilerin tamamın şifrelenmiş olarak gittiğini göstermektedir.  Bu ikona tıklayarak sertifikanın geçerliliği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkındaki Kanununa istinaden, bitenekadar.com sitesi üzerinden, Bitenekadar A.Ş. dışındaki mağazaların da satış yapması sebebi ile, ödemeler BDDK tarafından lisans almış 3. bir ödeme kuruluşu olan "iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş" tarafından alınmaktadır. iyzico, gerek bağımsız denetim kuruluşları ve gerekse de banka (TCMB) ve Kurul (BDDK) tarafından denetlenmekte olan Türkiye'de bu lisansı alan ilk kuruluşudur.

Bu kategorideki diğer sorular

BİZE ULAŞIN

Sorunuzun cevabını burada bulamadıysanız, Destek Hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Bize Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Sururi Mahallesi Hoca Hanı Sokak Ambarcı İş Merkezi No:19/69 Yeşildirek İSTANBUL
Telefon : +90 212 514 1260