ARAMA

Yardım Konusu Arama:
Kargo ücreti kimin tarafından karşılanır? Kargo ücretinin kimin tarafından karşılanacağı, Mağaza Yönetim sayfasında, Ayarlar Menüsü altında bulunan "Kargo Yönetimi" bölümünde, Mağazanız için kargo ayarlarınızı oluşturulurken seçilmektedir. bitenekadar.com'da 2 tip kargo ücreti bulunmaktadır:

- Müşteri Öder
- Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo)

Kargo ayarlarında, "Müşteri Öder" i seçtiğinizde tüm ürünler için Kargo Kısmında "Alıcı Öder" ibaresi çıkacaktır. Ancak bu durumda dahi, istediğiniz herhangi bir ürün için, ürün detayına gidip, o ürün için (ÜCRETSİZ KARGO) seçeneğini seçebilir ve sadece o ürünü ücretsiz kargo satabilirsiniz.

Not: Kargo ücretinin, mağaza tarafından ödendiği ürünler, müşteriler tarafından tercih sebebi olabilir. Eğer kargo ücretinin, mağaza tarafından ödenmesini isterseniz ürün bilgilerinizde kargo kısmını ""Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo)"" şeklinde seçmeniz yeterlidir.
Bu kategorideki diğer sorular

BİZE ULAŞIN

Sorunuzun cevabını burada bulamadıysanız, Destek Hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Bize Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Keresteciler Sitesi Çınar Sokak No: 41 Merter İstanbul
Ülkemizde yaşanan COVID-19 virüsü sebebiyle tedarik ve ürün gönderimi sürelerinde aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bize dilediğiniz zaman iletişim formunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.