ARAMA

Yardım Konusu Arama:
Üye Mağazaların Dikkat Etmesi Gereken Kurallar

Tüm Mağazaların, Kullanıcı Sözleşmesi'ni inceleyip kuralları bilmesi ve işlemleri bu kurallara uygun olarak gerçekleştirmesi gerekmektedir. bitenekadar.com kuralları, kullanıcıların karşılaşabilecekleri sorunları azaltmak, fırsat eşitliğini sağlamak, güvenli ve mutlu alışveriş için düzenlenmiştir. Belirtilen kurallardan bir veya birkaç tanesine aykırı işlem yapılması, ürün listeleme ve satın alma haklarınızın kısıtlanmasına, üyeliğinizin askıya alınmasına neden olabilir.

Mağazaların dikkat etmesi gereken bazı hususlar: 

  • Mağazalar, SATICI İLAN Sözleşmesinde belirtildiği üzere, listeledikleri ürünlerin niteliğinden sorumludur.
  • Mağazalar, ödemesi yapılmış ürünü satmakla sorumludur.
  • Mağazalar, ürün listelemelerinde, bitenekadar.com Listeleme Kurallarına uymakla sorumludur.
  • Mağazalar, bitenekadar.com’da belirledikleri satış süresi boyunca, listeledikleri ürünleri bitenekadar.com dışında farklı bir kanaldan satmamayı kabul etmiş sayılır.
  • Mağazalar, müşteri memnuniyetini sağlamakla yükümlüdür. Ürünleri sürekli iade edilen ve ürünleri hakkında olumsuz yorum gelen mağazanın üyeliği, bitenekadar.com tarafından yapılan değerlendirme sonucuna bağlı olarak askıya alınabilir veya iptal edilebilir.
  • Mağazalar, bitenekadar.com tarafından belirtilen "Satılmaya Uygun Olmayan Ürünler" bölümündeki ürün veya ürünleri incelemeli ve bu kapsamdaki ürünleri liste kapsamına almamalıdır.

Yukarıda belirtilen kurallardan bir ya da birden fazlasına aykırı işlem yapılması durumunda, bitenekadar.com ürün /ürünlerin satışını erken bitirebilir ve/veya Mağazanın üyeliğini sonlandırabilir.

Bu kategorideki diğer sorular

BİZE ULAŞIN

Sorunuzun cevabını burada bulamadıysanız, Destek Hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Bize Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Keresteciler Sitesi Çınar Sokak No: 41 Merter İstanbul
Ülkemizde yaşanan COVID-19 virüsü sebebiyle tedarik ve ürün gönderimi sürelerinde aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bize dilediğiniz zaman iletişim formunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.