Yardım Konuları

ARAMA

Yardım Konusu Arama:
Ürün Satınalma Süreci

1. bitenekadar.com'a kaydolun.
bitenekadar.com üyeliği ücretsizdir. Sadece birkaç dakika içerisinde siteye kaydolabilirsiniz.

2. Satın alma işleminizi tamamlayın.

İstediğiniz ürüne ulaşmak için, anahtar kelimeleri yazarak arama yapabilir ya da ana kategoriden ilgili alt kategorilere doğru ilerleyerek ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Ürün sayfasından ürün özelliklerini, indirim kuponu olup olmadığını, kargo ücretini kimin ödeyeceğini, mağazanın diğer ürünlerini, taksit seçeneklerini ve ürün yorumlarını görebilirsiniz.

Ödeme yapacağınız ürünleri seçtikten sonra "Devam Et" butonuna tıklayın.

Ürünlerin ve faturanızın kargolanmasını istediğiniz adresi seçin veya sisteme yeni bir adres tanımlayın.

Kredi kartı bilgilerinizi girip istediğiniz taksit seçeneklerinden birini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

3. Mağaza, ürünü adresinize kargolasın.

Siparişi onayladıktan sonra satın alma bilgileriniz üye mağazaya iletilir.

Mağaza tarafından tedarik süresi içinde ürün kargolanır ve sisteme kargo bilgileri girilir. Kargo bilgileri ile siparişinizi online olarak takip edebilirsiniz.

bitenekadar.com sisteminde, sipariş onayı sonrasında, mağazanın tedarik süresi içinde ürünü kargolaması gerekmektedir. Mağaza, tedarik süresi içinde ürünü kargolamadığında, Hesabım sayfanızdan satın alma işlemini iptal edebilirsiniz. İşlemi iptal etmeniz durumunda, ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden kesintisiz olarak iade edilecektir.

4. Ürünü teslim aldığınıza dair onay verin.

Teslim aldığınız üründe herhangi bir sorun yoksa ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içinde ödemeye onay vermeniz gerekiyor. Bu süre sonunda ödemeye hâlâ onay vermediyseniz sistem tarafından hatırlatma uyarısı gönderilir ve son 24 saat süreci başlatılır.

Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ve ürünün kargolandığı tarihten itibaren 3 iş günü ve 24 saat içinde ödemesi onaylanmamışsa bitenekadar.com tarafından otomatik onay verilecektir.

Önemli Not: Ürünün paketinin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kargoyu teslim alırken kontrol edin. Taşıma esnasında herhangi bir hasar oluşmuşsa kargo görevlisi zabıt tutmakla yükümlüdür.

Teslim aldığınız ürün, belirtilenden farklı veya kusurlu/arızalı ise ürünü iade etmek için, Hesabım sayfanızda önce onay sürecini durdurup sonra iade sürecini başlatabilirsiniz.

5. Puan verin ve yorumlarınızı iletin.

bitenekadar.com’da müşteriler, hem ürün hem de alışveriş süreci hakkında tecrübelerini yorum yazarak diğer üyelerle paylaşabilir. Alışveriş yapılan mağazanın iletişimini, işlem hızını (ürün kargolama ve onaylama) ve genel olarak ürünü değerlendirdikleri yorumlarınızla yaşadığınız deneyim diğer kullanıcılara da alışverişlerinde yol gösterecektir.

Bu kategorideki diğer sorular

BİZE ULAŞIN

Sorunuzun cevabını burada bulamadıysanız, Destek Hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Bize Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Sururi Mahallesi Hoca Hanı Sokak Ambarcı İş Merkezi No:19/69 Yeşildirek İSTANBUL
Telefon : +90 212 514 1260