Yardım Konuları

ARAMA

Yardım Konusu Arama:
Yorum yazarken dikkat etmem gereken kurallar var mı?

Yorumlar, bitenekadar.com’da ürün sayfasının altında yer alır ve diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilir. Kullanıcılar, verdikleri puan ve yorumlardan, her türlü hukuki zeminde sorumludur. bitenekadar.com tarafından belirlenen aşağıdaki kriterler dışında yazılmış yorumlar, yorum hakkı kötüye kullanıldığı için kaldırılabilir. Belirlenen kriterler haricindeki yorumlar, bitenekadar.com ürün sayfasından kaldırılmaz.

1- bitenekadar.com'a dava konusu olan yorumlarla ilgili iftira, karalama, onur kırıcı ve yasa dışı olduğu yönünde bir mahkeme kararının iletilmesi

2- Genel ahlak kurallarına aykırı, eleştiri sınırını aşan ifadelerle karşı tarafı küçük
düşüren/rencide eden ifadeler içeren yorumlar

3- İçeriğinde küfür, müstehcen sözler ve ırkçı ifadeler bulunan yorumlar

4- Yorum yazılan mağazanın bitenekadar.com'un tüm üyelerine açık bilgileri haricinde kalan kişisel bilgilerini, kimliğini, telefonunu, e-posta adresini vb. içeren yorumlar

5- İçeriğinde reklam veya link olan yorumlar

6- Kullanıcının yanlışlıkla başka bir mağazaya olumsuz yorum vermesi ve bu yanlışlığı bitenekadar.com'a bildirmesi halinde hatalı yorum kaldırılır.

7- Tamamlanmış alışverişindeki mevcut ürün/ürünler haricinde farklı bir üründen dolayı mağazaya yapılan yorumlar

Yukarıda tanımlanan nitelikte bir yorum olması durumunda bitenekadar.com Çağrı Merkezi ile irtibata geçerek inceleme yapılmasını talep edebilirsiniz. Yapılacak inceleme sonrasında, bitenekadar.com tarafından belirlenen kriterler dışında yazılmış yorumlar kaldırılacaktır.

Bu kategorideki diğer sorular

BİZE ULAŞIN

Sorunuzun cevabını burada bulamadıysanız, Destek Hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Bize Ulaşın

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Sururi Mahallesi Hoca Hanı Sokak Ambarcı İş Merkezi No:19/69 Yeşildirek İSTANBUL
Telefon : +90 212 514 1260